Indywidualne projekty
Niebanalne rozwiązania
Ręczne wykonanie
O projekcie

Dom. Zaledwie trzyliterowe słowo, a jakże szerokie pojęcie. Określa miejsce, bezpieczną przystań, własny kąt, wytchnienie, spokój i odpoczynek. Samotnie bądź w gronie najbliższych osób, z którymi zasiadamy do wspólnego stołu. Ulubione obrazy, ukochane zdjęcia na regałach, wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat domu. Nawet z najdalszych podróży i najtrudniejszych codziennych wyzwań każdy chce do niego wracać. Wiedząc, jak ważne jest to miejsce w życiu każdego człowieka, chcemy tworzyć wyjątkowe przedmioty, które zapragniecie mieć w swoim otoczeniu. Tworzymy niebanalne projekty, które widzielibyśmy we własnych domach i oddajemy je w Wasze ręce.

Wybieramy stal, dostrzegając jej surowe piękno, ponadczasowość i elegancję. Kształtujemy ją ręcznie z najwyższą starannością, by mieć pewność, że każdy detal jest idealny. Hołdujemy nowoczesności, lakierując stal i korzystając z drewna oraz szerokiej gamy laminatów. Kreujemy wyjątkowe produkty, byście z przyjemnością zabrali je do domu.

O twórcach

Kreatywne i twórcze połączenie dynamicznej estetki z zacięciem naukowym i niezależnego inżyniera. Dwie zupełnie inne osoby. Przebojowa perfekcjonistka i tytan pracy z zamiłowaniem do filozofii wschodu.

Okazuje się, że wiedza Pawła na temat stali i możliwości jej obróbki w połączeniu z fascynacją Ani stylem industrialnym, a także ogromne skupienie na pracy, umiłowanie estetyki, elegancji i przywiązanie do jakości u obojga, przekształciły się w projekt, z którym właśnie obcujecie.

Tworzymy meble loftowe najwyższej jakości, dbając o każdy szczegół na wszystkich etapach ich powstawania, od przygotowania projektu, po ręczne wykonanie. Oddajemy w Wasze ręce nie tylko użytkowe meble, ale po prostu piękne przedmioty, w które wkładamy całe serce, wierząc, że staną się idealnym dopełnieniem każdego nowoczesnego wnętrza.